ბათუმის UG სკოლის მოსწავლე დაჩი დიასამიძე საფრანგეთში ESSEC Business School-ის ბიზნეს ადმინისტრირების საბაკალავრო პროგრამაზე Global BBA ჩაირიცხა
ბათუმის UG სკოლის მოსწავლე დაჩი დიასამიძე საფრანგეთში ESSEC Business School-ის ბიზნეს ადმინისტრირების საბაკალავრო პროგრამაზე Global BBA ჩაირიცხა.
ინფორმაციას PRIME STUDY სოციალურ ქსელში ავრცელებს.
„PRIME STUDY ულოცავს ბათუმის UG სკოლის მოსწავლეს, დაჩი დიასამიძეს საფრანგეთში ESSEC Business School-ის ბიზნეს ადმინისტრირების საბაკალავრო პროგრამაზე Global BBA ჩარიცხვას! დაჩიმ ჩარიცხვის შემოთავაზებები ასევე მიიღო სხვა წამყვანი ბიზნეს სკოლებიდანაც SKEMA, Emlyon, IESEG (ყველა საფრანგეთი), TBS (ესპანეთი), VUB (ბელგია) და Constructor University (გერმანია), თუმცა არჩევანი 1907 წელს დაფუძნებული ESSEC Business School-ის სასარგებლოდ გააკეთა, რომელიც საფრანგეთში #1-ია. ბიზნესის საბაკალავრო პროგრამებს შორის, და პარიზის გარდა ფილიალები აქვს სინგაპურსა და მაროკოში! წარმატებულ და საინტერესო სტუდენტურ წლებს ვუსურვებთ დაჩის საფრანგეთში!“- აღნიშნულია ინფორმაციაში.