რამდენიმე დღის წინ, საზოგადოებამ ქორეოგრაფიულ ანსამბლ „სუხიშვილების“ კიდევ ერთი ტრიუმფალური გამოსვლა იხილა – ანსამბლი მაყურებლის წინაშე „კარნეგი ჰოლის“ ცნობილ სცენაზე წარდგა და ამერიკელი აუდიტორია აღაფრთოვანა.
მედიის ყურადღება მიიპყრო კონცერტის ერთ-ერთმა განსაკუთრებულმა სტუმარმა – ლეგენდარულმა რობერტ დე ნირომ, რომელიც „სუხიშვილების“ კონცერტს მეუღლესთან ერთად დაესწრო.
წარმატებული გამოსვლის შემდეგ, სოციალურ ქსელში სამადლობელ სტატუსს აქვეყნებს „სუხიშვილების“ ერთ-ერთი მოცეკვავე, ნათია ბაკურაძე, რომელიც კონცერტის დღეს იუბილარი იყო.
„რაც კი აქამდე მიცეკვია, მსოფლიოს სხვადასხვა სცენებზე, ეს ყველაფერი ერთად დაჯამდა და დღეს კარნეგი ჰოლის სცენაზე ვდგავარ.
17 იანვარი, 2026 წ. განსაკუთრებული დღეა..
დაბადების დღეს ნიუ-იორკში აღვნიშნავ, კარნეგი ჰოლის სცენაზე, დიდი მადლობა სუხიშვილებს, რომ საოცნებო სცენები ერთად დავიპყარით! გამიმართლა, რომ მისი ნაწილი ვარ…მუდამ თქვენი ნათია ბაკურაძე!“ – წერს მოცეკვავე ნათია ბაკურაძე სოციალურ ქსელში.