„ხუთი წლის წინ, როცა მკვლელები დაიჭირეს, ნაცნობ უცნობი, პირად საუბრებში გაკვირვებას გამოხატავდა, რაღა აწუხებთო!…მხოლოდ სამართალი“ – იზა ომაძის ემოციური პოსტი
2026-02-22_02-14-22_199774
ნიკო კვარაცხელიას დედა იზა ომაძე სოციალურ ქსელში ემოციურ პოსტს გვიზიარებს.
„ყოველ ჯერზე გადაცემაში ჩემი პოზიციის გაჟღერება დიდ ემოციებთანაა დაკავშირებული.
ხუთი წლის წინ როცა მკვლელები დაიჭირეს, ნაცნობ უცნობი, პირად საუბრებში გაკვირვებას გამოხატავდა, რაღა აწუხებთო!!!!
ხუთი წლის შემდეგ მადლობა ღმერთს და სურათი საგრძნობლად შეიცვალა!!!! გამოჩნდა ახალი გარემოებები და უცბათ გამოჩდნენ ისევ ადამიანები, ისევ სვავენ
კითხვას ახლა რა უნდაო კიდევ???
მხოლოდ სამართალი!!!!!
იყოს ჩემს გვერდზე ეს სტატუსი, ბევრი ასეთი სტატუსია ჩემს გვერდზე სარკესავით რომ არის!
მთავარია ჩაუღრმავდეს ადამიანი და თავს დაინახავს საკუთარს!!!!
დიდება მოთმინებასა შენსა უფალო იესო.
მადლობა ადამიანებო ვინც ღვთის შთაბერილ სულს არაფრის ფასად არ გაჰყიდით!!!“, – წერს იზა ომაძე.
ვიდეო: „სანთელს ვანთებდი, უცებ შევკრთი და ვხედავ, მიდის ქალბატონი ნინო ყვავილებით ხელში სხვა საფლავისკენ“ – იზა ომაძე ბუსა ჟვანიას დედასთან შეხვედრას იხსენებს
ნიკო კვარაცხელიას დედა – ბესარიონ ჟვანიას დედამ პირობა მომცა: „თუ ჩემი შვილი ამ საქმის ფიგურანტი იქნება, ჩემი ხელით ჩავაბარებ პროკურატურას“ – საინტერესოა, დღეს რას გვეტყვის მისი დედა
ნინო ქადაგიძე-ჟვანია: „ბრალდება სრულიად მიუღებელია, გამოვრიცხავ, რომ ბუსამ რამე იცოდა – არ უარვყოფთ, რომ კაკულიას მეგობარი იყო, მაგრამ ადამიანს ასეთი რამ დააბრალო, მეორე ტრაგედიაა“