კლინიკა ”რენესანსი” მომხმარებლებს სთავაზობს სახის, ტანისა და თმის მოვლის პროცედურებს. ესთეტიკური მედიცინის ცენტრი დაკომლექტებულია პროფესიონალი ექიმებით, კოსმეტოლოგებით და სპა სპეციალისტებით. კლინიკა ქართველ მომხმარებლებს სთავაზობს მარილის ოთახის ექსკლუზიურ მომსახურებას.
კლინიკა რე-ნესანსის საზოგადოებასთან ურთიერთობის დეპარტამენტის ხელმძღვანელის, მედეა პაპავას ინფორმაციით, მარილის ოთახი მთლიანად დაფარულია მკვდარი ზღვის მინერალების შემადგენლობის მარილით, რომელსაც სამკურნალო, გამაჯანსაღებელი და სარელაქსაციო ეფექტი აქვს
მისივე ინფორმაციით ”მარილის ოთახს” შეუძლია ესტუმროს ნებისმიერი ასაკის ადამიანი, ის საუკეთესოა სასუნთქი გზების გასაუმჯობესებლად, ძვალსახსროვანი, იმუნური და ნერვული სისტემის გასაჯანსაღებლად
”ერთგულ მომხმარებლებს საჩუქრად გადავემთ იოგისა და ზუმბას უფასო გაკვეთილებს და სხვა დამატებით სერვისებს”,- განაცხადა პაპავამ.
კლინიკა ”რენესანსი” საბურთალოზე, ოთახრ ჩხეიძის 10 ნომერში მდებაორეს და ყოველდღ 10:00-დან 21:00 საათამდე მუშაობს.