31 ივლისს სოციალურ ქსელში გავრცელდა ინფორმაცია ახალგაზრდა ქართველი მეზღვაურის გარდაცვალების შესახებ. გარდაცვლილი აჩი უსტიაშვილია, არსებული ინფორმაციით, ახალგაზრდა მოულოდნელად გარდაიცვალა.
არსებული ცნობით, შემთხვევა ნეიტრალურ წყლებში მოხდა – აჩი უსტიაშვილი ლიბერიის დროშის ქვეშ მცურავ გემზე იყო დასაქმებული.
აჩი უსტიაშვილს ოჯახის წევრები და მეგობრები სოციალურ ქსელში გამოქვეყნებული სტატუსებით, საჯაროდ ემშვიდობებიან.
„26 წლის შეწყვეტილი სიცოცხლე. შენი მამიკო წამოვიდა შენს დასახვედრად, აჩი, დედიკო აქ გელოდება“, – წერს აჩი უსტიაშვილის მეგობარი სოციალურ ქსელში და არქივიდან აჩი უსტიაშვილის ვიდეოს აქვეყნებს.
„ცრემლებით ავაკოწიწე შენი ფოტოები, აჩი. იცით, როგორი ბიჭი იყო აჩი? ყველგან სითბოსა და სიყვარულს რომ აფრქვევდა, მოღიმარი, მოციმციმე თვალებით ყველას შეაყვარა თავი.
რამდენის გულები გაანადგურე და თან წაიღე. როგორ უნდა მოგინელოს შენმა მშობლებმა, მამიდებმა, მთელმა სანათესავომ, მეგობრებმა, ჩვენო მზეჭაბუკო. როგორ უნდა ჩავხედოთ შენს დედიკოს თვალებში, შენს გაყინულ მამიკოსა და ძმას რა ვუთხრათ, რით ვანუგეშოთ? გულიდან არ ამომდიხარ, ჩვენო ბიჭო. გელოდებით შორეული ნაოსნობიდან გულგახეთქილები“, – წერს აჩი უსტიაშვილის მეგობარი.
💔🕊️ცრემლებით ავაკოწიწიწე შენი ფოტოები აჩი,😭 იცით როგორი ბიჭი იყო აჩი? ყველგან სითბოსა და სიყვარულს რომ აფრქვევდა,მომღიმარი მოციმციმე თვალებით ყველას შეაყვარა თავი😭😭😭 რამდენის გულები გაანადგურე და თან წაიღე🥲 როგორ უნდა მოგინელოს შენმა მშობლებმა , მამიდებმა, მთელმა სანათესაომ , მეგობრებმა ჩვენო მზეჭაბუკო. 🥲🥲 როგორ უნდა ჩავხედოთ შენს დედიკოს თვალებში, შენს გაყინულ მამიკოსა და ძმას რა ვუთხრათ ,რით ვანუგეშოთ. ? 🥲🥲 გულიდან არ ამომდიხარ ჩვენო ბიჭო 💔🥲💔 გელოდებით შორეული ნაოსნობიდან გულგახეთქილები😭😭😭🕊️🕊️🕊️🕊️🕊️
Posted by Natali Natali on ოთხშაბათი, 30 ივლისი, 2025
„ჩვენო აჩი, დაგვღუპე და გაგვანადგურე, შვილო, გაუსაძლისი ტკივილი ხარ. აწი უშენოდ რა უნდა ვქნათ?“ – წერს ეკა ბერიძე სოციალურ ქსელში.