დიზაინერი მარიამ მაღალაშვილი მომხმარებელს ტყავის აქსესუარებსა და ფეხსაცმელს სთავაზობს. როგორც ”ფორტუნა პლუსთან” საუბრისას მაღალაშვილმა აღნიშნა, ის ახალი კოლექციისთვის ემზადება.
კლიენტებს მარიამის დიზაინით შექმნილი სამაჯურებისა და საყურეების შეძენა 10-დან 35 ლარის ფარგლებში შეუძლიათ. გარდა ამისა, მსურველებს ჩანთების შეძენის შესაძლებლობა 50-250 ლარის, ფეხსაცმლის კი 100-250 ლარის ფარგლებში აქვთ. რაც შეეხება საფულეებს, მათ 30-50 ლარად შეიძენთ.
”სამხატვრო აკადემია დავამთავრე, ტანსაცმლის მოდელირების და დიზაინის სპეციალობით. ყველაფერს ვაკეთებ იმისთვის, რომ მოდური და ხარისხიანი პროდუქცია შევთავაზო კლინეტებს. ასევე, მაქსიმალურად ვცდილობ, დაბალი ფასები მქონდეს”, – განაცხადა მაღალაშვილმა.
როგორც დიზაინერმა განმარტა, პროდუქციის გასაფორმებლად სხვადასხვა მასალას იყენებს. შეკვეთებს კი ამ ეტაპზე FACEBOOK-ის საშუალებით იღებს. გარდა ამისა, მსურველებს შეუძლიათ მარიამის სახელოსნოს ესტუმრონ, რომელიც ვაჟა ფშაველას მეორე კვარტალში, 33-ე კორპუსში მდებარეობს და იქვე შეუკვეთონ სასურველი ნივთი. მარიამ მაღალაშვილის პროდუქცია მაღაზია ”ბუდე”-შიც არის წარმოდგენილი.