შოუბიზნესი ვიდეო: „სანამ რეკლამაზე ვართ…“ – სალომე ბაკურაძე არჩილ სოლოღაშვილთან ერთად ამღერდა ფორტუნა ავტორი 3 თებერვალი, 2026 „საუკეთესოები, სულ გემღერებოდეთ...“, წერს მაყურებელი.
შოუბიზნესი ვიდეო: „დიდებული დუეტი! საოცარი მეგობრობა და შეუდარებელი შესრულება“ – თიკა ფაცაციას და არჩილ სოლოღაშვილის მიერ შესრულებული უკვდავი ჰიტით მოხიბლული მსმენელი 22 იანვარი, 2026 ცოტა ხნის წინ, ტელეკომპანია „რუსთავი 2“-ის მუსიკალურ პროექტში - „ასე მღერიან საქართველოში“, თიკა ფაცაციას და არჩილ სოლოღაშვილის ახალმა ბენდმა მაყურებელს დიდი სანახაობა მოუწყო.
შოუბიზნესი „ძალიან ბედნიერი უნდა იყო, დაფასებული და გახარებული“ – არჩილ სოლოღაშვილი იუბილარია მარიამ ხულიაშვილი 13 ნოემბერი, 2025 არჩილ სოლოღაშვილი იუბილარია.
შოუბიზნესი ვიდეო: „ჩვენი ახალი სიმღერა და ფარული ვიდეო“ – თიკა ფაცაცია და არჩილ სოლოღაშვილი სიახლეს გვიმზადებენ 5 ნოემბერი, 2025 მომღერალი თიკა ფაცაცია სოციალურ ქსელში გვიზიარებს ვიდეოს, რომელიც არჩილ სოლოღაშვილთან ერთად, ახალი სიმღერის ჩაწერის დროს არის გადაღებული.
შოუბიზნესი ვიდეო: „ჩემი დღე…მადლობა ვინც შემიქმნა ეს დღესასწაული“ – იუბილარი თიკა ფაცაცია შესანიშნავად გამოიყურება მარიამ ხულიაშვილი 18 ოქტომბერი, 2025 თიკა ფაცაცია თავისი დაბადების დღის კადრებს გვიზიარებს.