შოუბიზნესი ვიდეო: „ბრავო! საოცარი დედა-შვილი“ – ზუკა ხუციშვილის მიერ შესრულებული ბავშვობის ჰიტი და მაია ჯორჯაძის აკომპანემენტი 17 თებერვალი, 2026 „რუსთავი 2“-ის ახალი მუსიკალური პროექტის „ასე მღერიან საქართველოში“ გასულ ეპიზოდში, მსმენელის წინაშე ზუკა ხუციშვილი საკუთარ ბენდთან ერთად წარდგა.
შოუბიზნესი ვიდეო: ზუკა ხუციშვილს სიმღერის შესრულებისას რუსა მორჩილაძე სცენაზე ჩაეხუტა – თბილი შესრულება ფორტუნა ავტორი 16 თებერვალი, 2026 ზუკა ხუციშვილმა „რუსთავი 2“-ის გადაცემაში „ასე მღერიან საქართველოში“ შეასრულა რუსა მორჩილაძის „შენზე ფიქრი“, რომელიც მისი სასიმღერო კარიერის დასაწყისს უკავშირდება.
შოუბიზნესი ვიდეო: „ნიჭის ზეიმი! საოცარი მოსასმენია! განუმეორებელი თამარი“ – თამარ გვერდწითელის მიერ შესრულებული „საქართველო“ და მოხიბლული მსმენელი 9 თებერვალი, 2026 ტელეკომპანია „რუსთავი 2“-ის ახალი მუსიკალური პროექტის - „ასე მღერიან საქართველოში“ გასულ ეპიზოდში მომღერალ თამარ გვერდწითელის ბენეფისი შედგა.
შოუბიზნესი ვიდეო: „დედა იყო და არის ჩემთვის ყველაფერი…“ – ვინ დააახლოვა მუსიკასთან თამარ გვერდწითელი ფორტუნა ავტორი 5 თებერვალი, 2026 მომღერალმა ისაუბრა დედაზე, რომელიც მისთვის ყველაზე მნიშვნელოვან ადამიანად რჩება, რომელმაც კარიერის შექმნაში დიდი წვლილი შეიტანა
შოუბიზნესი ვიდეო: „გადასარევი წყვილი, შესანიშნავი დუეტი… ღმერთო, ამრავლე ასეთი ოჯახები…“ – გელა დონაძისა და ანუკი ცქვიტინიძის არაჩვეულებრივი დუეტი ფორტუნა ავტორი 3 თებერვალი, 2026 საინტერესო ვერსიამ მაყურებლის დიდი გამოხმაურება გამოიწვია.