საზოგადოება ბათუმში 16 წლის ბიჭი ხიდიდან ვარდნის შედეგად დაიღუპა 7 თებერვალი, 2026 როგორც საქართველის შინაგან საქმეთა სამინისტროში „ფორტუნას” განუცხადეს, ფაქტზე გამოძიება სისხლის სამართლის კოდექსის 116-ე მუხლით მიმდინარეობს
ბიზნესი ბათუმში SOLO Business-ის დისკუსიების სერიის პირველი ღონისძიება გაიმართა 2 თებერვალი, 2026 ღონისძიებაზე აჭარის ეკონომიკური ტენდენციები და ტურიზმის სექტორის განვითარების პერსპექტივები განიხილეს.
საზოგადოება ბათუმში, ავტოსაგზაო შემთხვევას ერთი ადამიანი ემსხვერპლა მარიამ ხულიაშვილი 27 იანვარი, 2026 ბათუმში, ავტოსაგზაო შემთხვევას ერთი ადამიანი ემსხვერპლა
შოუბიზნესი ენერგიული საღამო და დაუვიწყარი შთაბეჭდილებები – ბათუმში თათია კობალაძის კონცერტი გაიმართა 6 იანვარი, 2026 ღონისძიება გამოირჩეოდა ენერგიული შესრულებით, მსმენელთა აქტიური ჩართულობით და პოზიტიური განწყობით,
საზოგადოება ბათუმში საახალწლო ნაძვის ხე აინთო – ულამაზესი კადრები ზღვისპირა ქალაქიდან 21 დეკემბერი, 2025 საზეიმო გალაკონცერტი ევროპის მოედანზე 31 დეკემბერს გაიმართება.