საზოგადოება ვიდეო: „როდესაც მარიამმა ოპერაციის შემდეგ პირველად გადაიკისკისა“ – რა კადრებს ავრცელებს დავით ოქროპილაშვილი 28 მარტი, 2025 „24 მარტის ვიდეო, ოპერაციიდან მეოთხე დღე“ - წერს დავით ოქროპილაშვილი.
საზოგადოება ვიდეო: „თემა რომელსაც ძალიან ვარიდებდით თავს მაგრამ უკვე გაუსაძლისია…დიდი მადლობა, მაგრამ ვმეგობრობთ მე და ლანა“ – რას წერს დავით ოქროპილაშვილი მარიამ ხულიაშვილი 27 მარტი, 2025 16 წლის მარიამ კოხრეიძეს, რომელსაც ცოტა ხნის წინ, თურქეთში უმნიშვნელოვანესი ოპერაცია გაუკეთეს, საზოგადოება უკვე კარგად იცნობს.
საზოგადოება ვიდეო: „სარკეში ჩახედვის შემდეგ აღარ იცოდა, მადლიერება როგორ გამოეხატა… ასეთი სილამაზეები არავის უჩუქებია“ – როგორ მიულოცა დაბადების დღე მარიამ კოხრეიძემ კოორდინატორ-თარჯიმანს, მედეა იობაშვილს 27 მარტი, 2025 მედეას მარიამის ოპერაციის დაგეგმვასა და განხორციელებაში უდიდესი წვლილი მიუძღვის. სწორედ მან შეიტყო მარიამის შესახებ, დაუკავშირდა საქართველოში დავით ოქროპილაშვილს და ამასთან, მან სთხოვა ექიმ ალთან ვაროლს ოპერაციის გაკეთება.
საზოგადოება ვიდეო: „კიდევ ერთი უმაგრესი ამბავი მარიამის ცხოვრებაში. მარიამი „ბაუს უნივერსიტეტში“ უფასოდ ისწავლის ბათუმის ფილიალში“ – დავით ოქროპილაშვილი მარიამ ხულიაშვილი 26 მარტი, 2025 „კიდევ ერთი უმაგრესი ამბავი მარიამის ცხოვრებაში. მარიამი „ბაუს უნივერსიტეტში“ უფასოდ ისწავლის ბათუმის ფილიალში“ - დავით ოქროპილაშვილი
საზოგადოება ვიდეო: „მარიამმა მისი „ახალი სახე“ დაინახა…და აი ის რასაც ყველა ველოდებოდით. მისი ემოციები ამ ყველაფერზე“ – დავით ოქროპილაშვილი ემოციურ კადრებს გვიზიარებს მარიამ ხულიაშვილი 26 მარტი, 2025 „მარიამმა მისი „ახალი სახე“ დაინახა…და აი ის რასაც ყველა ველოდებოდით. მისი ემოციები ამ ყველაფერზე“ - დავით ოქროპილაშვილი ემოციურ კადრებს გვიზიარებს