საზოგადოება გოცირიძე: გიხაროდენ! ნამახვანჰესის ინვესტორი გაიქცა – ყველა, ვინც ამას შეუწყო ხელი, არის ან უნებლიე მტერი, ან ვარლამი! ნინო გოგილაშვილი 22 სექტემბერი, 2021 "ყველა, ვინც ამას შეუწყო ხელი, არის ან უნებლიე მტერი, ან ვარლამი!" - წერს გოცირიძე.
საზოგადოება „ენკა რინიუებლზი“ კომპანიის დირექტორის სახალხო დამცველთან შეხვედრის შესახებ ინფორმაციას ავრცელებს დედიკა კალატოზი 4 აპრილი, 2021 შეხვედრაზე მერაბ ლომინაძემ კიდევ ერთხელ დაადასტურა, რომ კომპანია მზადაა ნებისმიერ დაინტერესებულ პირთან კონსტრუქციული დიალოგისთვის.
საზოგადოება “თანამშრომლებს უკავშირდებიან და ფიზიკური განადგურებით ემუქრებიან” – “ენკას” ახალი დირექტორი სახალხო დამცველს მიმართავს დედიკა კალატოზი 4 აპრილი, 2021 "პოლიციას ვთხოვ, დაიცვას ჩვენი თანამშრომლობის ფიზიკური უსაფრთხოება"
საზოგადოება „ენკა” – მივმართავთ სახალხო დამცველს, შეისწავლოს პროექტის მოწინააღმდეგეთა მხრიდან ჩვენი თანამშრომლებისა და მათი ოჯახის წევრების შეურაცხყოფის ფაქტები დედიკა კალატოზი 4 აპრილი, 2021 განცხადებაში აღნიშნულია,რომ პროტესტის მონაწილეთა ერთი ნაწილის პროტესტი სცდება გამოხატვის თავისუფლების საზღვრებს