საზოგადოება „გთხოვთ, მოგვაწოდოთ დეტალური ინფორმაცია, სადაც ბუნებრივი გაზი ჯერ კიდევ არ არის აღდგენილი“ – რა ინფორმაციას ავრცელებს ენერგოომბუდსმენი 12 თებერვალი, 2025 ამის შესახებ ნათქვამია ინფორმაციაში, რომელსაც ენერგოომბუდსმენი ავრცელებს.
საზოგადოება „თბილისი ენერჯი“ – „ვაკეს სრულად მიეწოდება გაზი, საბურთალოზე კი ჩართულია 65%“ 12 თებერვალი, 2025 „გაზმომარაგების აღდგენის პროცესი აქტიურად მიმდინარეობს. განახლებებს პერიოდულად მოგაწვდით“, - აცხადებენ კომპანიაში.
საზოგადოება „500 მმ-იანი მილი აღდგენილია… მეორე, ყველაზე რთული ეტაპი დაიწყო“ – „თბილისი ენერჯი“ მორიგ განცხადებას ავრცელებს 10 თებერვალი, 2025 „თბილისი ენერჯი“ კიდევ ერთხელ გიხდით ბოდიშს აბონენტებს მისგან დამოუკიდებელი მიზეზით შექმნილი დისკომფორტის გამო“
საზოგადოება გაზსადენი, რომელიც ვაკე-საბურთალოს ამარაგებს, სავარაუდოდ, „მესამე პირის“ მიერ დაზიანდა – როდის აღდგება გაზმომარაგება 10 თებერვალი, 2025 „თბილისი ენერჯი ბოდიშს გიხდით აბონენტებს შექმნილი დისკომფორტის გამო. გთხოვთ, ყურადღებით იყოთ და არ დატოვოთ გაზის ონკანები ღია მდგომარეობაში“
საზოგადოება როდის აღუდგება გაზმომარაგება საბურთალოს – “თბილისი ენერჯის” განცხადება ნინო გოგილაშვილი 4 იანვარი, 2022 "სამშენებლო კომპანიამ ჩვენთან შეუთანხმებლად, ლისის ტბის მიმდებარედ დაწყებული მიწისქვეშა სამუშაოების დროს, გაზსადენი დააზიანა" - აცხადებენ კომპანიაში.