საზოგადოება ექიმი ვაჟა გაფრინდაშვილი გამოკითხვაზე დაიბარეს 13 დეკემბერი, 2024 როგორც სოციალურ ქსელში მისი შვილი ირინა გაფრინდაშვილი წერს, ვაჟა გაფრინდაშვილმა გამოძიებასთან თანამშრომლობაზე უარი განაცხადა და მაგისტრი მოსამართლის წინაშე გამოკითხვაზე დაბარებას ელოდება.ვაჟა
საზოგადოება საუკეთესო ხალხი ხართ, უღრმესი მადლობა მხარდაჭერისთვის – ირინა გაფრინდაშვილი დედიკა კალატოზი 28 დეკემბერი, 2019 ოჯახის წევრების ინფორმაციით, უახლოეს პერიოდში მოაწყობენ პრესკონფერენციას და დეტალებზე შემდეგ ისაუბრებენ.
სოც. ქსელები მამა ისევ ცხინვალის ციხეშია, ნუ ავრცელებთ ცრუ ინფორმაციას – ვაჟა გაფრინდაშვილის შვილი სოფო ნამორაძე 6 დეკემბერი, 2019 ოჯახის წევრებს არანაირი ინფორმაცია არ გვაქვს!
სოც. ქსელები ვაჟა გაფრინდაშვილის შვილი ახალ ინფორმაციას ავრცელებს 5 დეკემბერი, 2019 10-11 დეკემბერს ქართველი ექიმის საკითხს ჟენევის ფორმატშიც განიხილავენ.