საზოგადოება სურამის სკოლაში გაჩენილი ხანძარი ლიკვიდირებულია 27 მარტი, 2025 სურამის სკოლაში გაჩენილი ხანძარი ლიკვიდირებულია
საზოგადოება სურამში, საჯარო სკოლის შენობაში ხანძარი გაჩნდა მარიამ ხულიაშვილი 27 მარტი, 2025 სურმაში, ერთ-ერთ საჯარო სკოლის შენობაში ხანძარია.
საზოგადოება ბათუმში, ე.წ ოცნების ქალაქში ხანძარი იყო – ცეცხლი ერთ-ერთ ბარაკს გაუჩნდა 20 მარტი, 2025 როგორც ადგილობრივები ამბობენ, ცეცხლი ერთ-ერთ ბარაკში გაჩნდა.
საზოგადოება ტყის ხანძრების ძირითადი მიზეზი ადამიანთა დაუდევრობაა – სამინისტრო მოსახლეობას აფრთხილებს 17 მარტი, 2025 ნებისმიერი დაუდევრობა და უსაფრთხოების ნორმების დარღვევა, რაც ტყეში ხანძრის გაჩენის მიზეზი გახდება, გამოიწვევს დაჯარიმებას.
საზოგადოება „წალენჯიხის მუნიციპალიტეტში ხანძარი ლოკალიზებული და ლიკვიდირებულია“ – თამარ ბელქანია მარიამ ხულიაშვილი 16 მარტი, 2025 „წალენჯიხის მუნიციპალიტეტში ხანძარი ლოკალიზებული და ლიკვიდირებულია“ - თამარ ბელქანია