სოც. ქსელები „ტირის ქუთაისი… როგორ მეგონა, რომ დაუძვრებოდი სიკვდილს, მამა სერაფიმე…“ – სამწუხარო ინფორმაცია, რომელიც ახლახან გავრცელდა ფორტუნა ავტორი 26 მარტი, 2025 ალალ-მართალი მიუხვალ შენს ძამიკოს, ჩვენი ქალაქის საყვარელ ბიჭს, პირველ ოლიმპიურ ჩემპიონს
სოც. ქსელები მამა სერაფიმეს სულისშემძვრელი გალობა: ირაკლი მაქაცარია ემოციურ ვიდეოს გვიზიარებს სოფო ნამორაძე 11 ივნისი, 2023 ტელეწამყვანი ირაკლი მაქაცარია სოციალურ ქსელში მამა სერაფიმეს ვიდეოს გვიზიარებს.
საზოგადოება არ მეგონა, რომ ამას ვიღაც ფარულად გადაიღებდა და Facebook-ზე დადებდა: გია გაჩეჩილაძე მამა სერაფიმესთან პერფორმანსზე 24 ოქტომბერი, 2021 მისი განცხადებით, ის მართლაც აპირებდა სატელევიზიო ფორმატისთვის მსგავსი ვიდეოს გადაღებას, თუმცა „როგორც კი ეს ამბავი მოხდა, მოტივაცია დაკარგა“.
საზოგადოება ვიდეო: რა მძიმე განსაცდელის შემდეგ აღიკვეცა ბერად მამა სერაფიმე 5 მაისი, 2021 მამა სერაფიმე "დილა მშვიდობისა საქართველოს" ეთერში თავისი ცხოვრების ერთ-ერთ მძიმე ეპიზოდზე საუბრობს
როცა ჩემი მოძღვარი გარდაიცვალა, პროტესტი გამიჩნდა და კუბოში მეძინა – მამა სერაფიმე 21 მაისი, 2020 "ხიბლში ყოფნას ვუწოდებ მას და ახლა საერთოდ აღარ მძინავს ეგრე"