ბიზნესი მეწარმე ქალთა განვითარების პროგრამა ბრუნდება – მხარდამჭერია საქართველოს ბანკი 18 თებერვალი, 2026 პროგრამა წელიწადში ოთხჯერ ტარდება.
ბიზნესი საქართველოს ბანკის ორგანიზებით, მეწარმე ქალებისთვის გაყიდვების თემაზე ვორქშოპი გაიმართება 3 თებერვალი, 2026 ვორქშოპს ნანა აბურჯანიძე გაუძღვება.
ბიზნესი საქართველოს ბანკის მხარდაჭერით, კიდევ 60-ზე მეტმა მეწარმე ქალმა კვალიფიკაცია აიმაღლა 24 ოქტომბერი, 2025 პროგრამის მონაწილეთა რიცხვი, ჯამში, 300-მდე გაიზარდა.
ბიზნესი საქართველოს ბანკის მხარდაჭერით, მეწარმე ქალთა განვითარების პროგრამის მე-14 ნაკადზე მიღება დაიწყო 6 ოქტომბერი, 2025 პროგრამა ინოვაციური იდეების მქონე ქალ მეწარმეებს ბიზნესის დაწყებისა და განვითარების ყველა ეტაპზე 360°-იან მხარდაჭერას სთავაზობს.
ბიზნესი თელავში, საქართველოს ბანკის ორგანიზებით, მეწარმე ქალთა განვითარების პროგრამის მე-13 ნაკადი გადამზადდება 26 სექტემბერი, 2025 ვორქშოპს 5-7 ოქტომბერს სასტუმრო „ესკიზი“ უმასპინძლებს.