სამართალი „ბინა, სადაც დანაშაული მოხდა, 2 მამაკაცზე იყო გაქირავებული, მოკლულია 50 წლამდე მამაკაცი – ბრალდებული არ გაქცეულა, თვითონ გამოიძახა სასწრაფო დახმარება და პოლიცია“ – ახალი დეტალები გლდანში მომხდარ მკვლელობაზე სალომე სარიშვილი 19 მარტი, 2025 დანაშაული დილით, თეიმურაზ ბოჭორიშვილის 1-ელ ჩიხში მდებარე კორპუსის მე-12 სართულზე მოხდა.
სამართალი გლდანში, საცხოვრებელ სახლში მამაკაცი მოკლეს 19 მარტი, 2025 შინაგან საქმეთა სამინისტროს ცნობით, ბრალდებული დაკავებულია.
სამართალი თბილისის სააპელაციო სასამართლომ მამის მკვლელობაში ბრალდებული 26 წლის რეზი გამხიტაშვილის მიმართ გამოძიების ეტაპზე განხორციელებული ფარული აუდიო-ვიდეო ჩანაწერი კანონიერად ცნო სალომე სარიშვილი 28 თებერვალი, 2024 როგორც ცნობილია, ბრალდებული ფარულ ჩანაწერში დანაშაულს აღიარებს და მკვლელობის მოტივზეც საუბრობს.
თბილისში, გლდანის ხევის დასახლებაში მომხდარი მკვლელობის საქმეზე 3 პირს ბრალდება წარედგინა ნათია კანკია 19 ივნისი, 2022 სისხლის სამართლის საქმეზე გამოძიება გრძელდება.