ბიზნესი მარიამ ქვრივიშვილმა საქართველოს აეროპორტების გაერთიანების თანამშრომლებს ახალი ხელმძღვანელი ლევან მოსეშვილი წარუდგინა 25 მარტი, 2025 საქართველოს აეროპორტების გაერთიანება ფლობს საერთაშორისო და ადგილობრივ აეროპორტებს საქართველოში.
ბიზნესი საქართველოს აეროპორტების გაერთიანება საერთაშორისო საავიაციო ფორუმში მიიღებს მონაწილეობას 31 იანვარი, 2025 სამდღიან ფორუმზე საქართველოს აეროპორტების გაერთიანებას 20-ზე მეტი შეხვედრა აქვს დაგეგმილი.
ბიზნესი ქუთაისის საერთაშორისო აეროპორტში E-gate სისტემა ამოქმედდა 27 ნოემბერი, 2024 E-Gate სისტემის საინვესტიციო ღირებულება 200 ათას ევროს აჭარბებს.
ბიზნესი საქართველოს ავიაბაზარზე შვეიცარიული ავიაკომპანია Edelweiss შემოდის 30 ოქტომბერი, 2024 Edelweiss ციურიხი-თბილისი-ციურიხის მიმართულებით კვირაში ორი სიხშირით იფრენს.
ბიზნესი აბუ დაბი-ქუთაისი-აბუ დაბის მიმართულებით ზამთრის სეზონზე ფრენები კვირაში 10 სიხშირით შესრულდება 15 ოქტომბერი, 2024