ბიზნესი „ლუმიერსი“ – ქართული საკონდიტრო, რომელიც თიბისი ბიზნესის მხარდაჭერით განვითარდა 26 მარტი, 2025 „ლუმიერსი” ადგილობრივ ბაზარს გასცდა და სულ რამდენიმე თვის წინ ფილიალი მადრიდში გაიხსნა.
ბიზნესი „დაფნა“ – მინიმალისტური კაფე თბილისსა და ბათუმში, რომელიც თიბისი ბიზნესის მხარდაჭერით განვითარდა 18 მარტი, 2025 „დაფნას“ ისტორია 2017 წლიდან იწყება.
ბიზნესი ბათუმში, თიბისი ბიზნესის ინიციატივით, პანელური დისკუსიების სერია „ხუთშაბათის შეხვედრები“ გაიმართება 12 მარტი, 2025 2025 წლის პირველი ღონისძიება 13 მარტს ჩატარდება და ის ორგანიზაციული ზრდის გამოწვევების თემატიკას დაეთმობა.
ბიზნესი Max Groom – სალონი ოთხფეხა მეგობრებისთვის, რომელიც თიბისი ბიზნესის მხარდაჭერით გაიხსნა 19 თებერვალი, 2025 სალონში, არასტრესულ გარემოსთან ერთად, მაღალი ხარისხის მომსახურება და პროფესიონალი გრუმერები დაგხვდებიან.
ბიზნესი თიბისი ბიზნესის მხარდაჭერით, კატო რამიშვილის ტრენინგი – „როგორ გავყიდოთ პროდუქტი ონლაინ“ გაიმართება 18 ნოემბერი, 2024 კატო რამიშვილი აუდიტორიას, საჭირო და სასარგებლო ინფორმაციის მიწოდებასთან ერთად, საკუთარ გამოცდილებას გაუზიარებს იმის შესახებ, თუ როგორ გახდნენ ბიზნესები წარმატებულები ელ.კომერციის მიმართულებით.