ბიზნესი საქართველოში GetJet Airlines ბრუნდება – უკვე ცნობილია ავიამიმართულებაც მარი მელიქიშვილი 27 ივლისი, 2022 GetJet Airlines საქართველოს ბაზარზე 2019 წელს შემოვიდა
ბიზნესი საქართველოში ლიეტუვის და ესტონეთის ავიაკომპანიები შემოდიან – ფრენები ბათუმიდან შესრულდება მარი მელიქიშვილი 3 აგვისტო, 2021 საქართველოს მიმართულებით ოპერირებას კიდევ ორი ავიაკომპანია განაახლებს
ბიზნესი ინფორმაცია მათთვის, ვინც ქუთაისიდან ვილნიუსში, ან ვარშავაში მიფრინავს – გაიგეთ, რა წესების დაცვა მოგიწევთ მარი მელიქიშვილი 14 აპრილი, 2021 „საქართველოს აეროპორტების გაერთიანება“ მგზავრების საყურადღებოდ განცხადებას ავრცელებს
ვილნიუსის ცენტრში მანქანების რაოდენობა შემცირდება, ფეხით მოსიარულეთა ზონა კი გაიზრდება 28 მაისი, 2020 ვილნიუსის ხელისუფლებამ გადაწყვიტა, რომ ისტორიულ ცენტრში ტრანსპორტის გადაადგილება შეზღუდოს, რათა ტერიტორია ფეხმავლებისთვის უფრო მიმზიდველი გახდეს.
ბიზნესი ვილნიუსსა და ქუთაისს შორის პირდაპირი ფრენები აღდგება მარი მელიქიშვილი 22 მაისი, 2020 „ბალტიის ქვეყნებმა ერთმანეთთან უკვე გახსნეს მიმოსვლა"