ბიზნესი არ გამოგრჩეთ – საქართველოს ბანკის ორგანიზებით ქალი მეწარმეებისთვის ვორქშოპი გაიმართება 9 თებერვალი, 2026 ვორქშოპს ნანა აბურჯანიძე გაუძღვება.
ბიზნესი საქართველოს ბანკის ორგანიზებით, მეწარმე ქალებისთვის გაყიდვების თემაზე ვორქშოპი გაიმართება 3 თებერვალი, 2026 ვორქშოპს ნანა აბურჯანიძე გაუძღვება.
ბიზნესი თელავში, საქართველოს ბანკის ორგანიზებით, მეწარმე ქალთა განვითარების პროგრამის მე-13 ნაკადი გადამზადდება 26 სექტემბერი, 2025 ვორქშოპს 5-7 ოქტომბერს სასტუმრო „ესკიზი“ უმასპინძლებს.
ბიზნესი ქალი მეწარმეებისთვის, საქართველოს ბანკის ორგანიზებით, სტრატეგიული დაგეგმარების ვორქშოპი გაიმართა 1 სექტემბერი, 2025 ვორქშოპს AgileSchool-ის აღმასრულებელი დირექტორი ალექსი გიჯაშვილი უძღვებოდა.
ბიზნესი საქართველოს ბანკის ორგანიზებით, AI-ის ბიზნესში გამოყენებაზე კიდევ ერთი ვორქშოპი გაიმართება 8 ივლისი, 2025 ვორქშოპს ტატა მომცემლიძე გაუძღვება.