საზოგადოება „ყოველთვის რუსთაველზე წყდებოდა საქართველოს ბედი და ესეც რუსთაველზე გადაწყდება“ – ზურაბ ცეცხლაძე მარიამ ხულიაშვილი 8 მარტი, 2025 „ყოველთვის რუსთაველზე წყდებოდა საქართველოს ბედი და ესეც რუსთაველზე გადაწყდება“ - ზვიად ცეცხლაძე
საზოგადოება ვიდეო: „ვხედავ ბიჭს, რომელიც ზვიადი მგონია…გაგვიჩნდა ეჭვი, რომ მისი ტყუპისცალი ძმა ცოცხალია“ – რას ჰყვება ნარგიზი დავითაძე მარიამ ხულიაშვილი 20 თებერვალი, 2025 „ვხედავ ბიჭს, რომელიც ზვიადი მგონია...გაგვიჩნდა ეჭვი, რომ მისი ტყუპისცალი ძმა ცოცხალია“ - რას ჰყვება ნარგიზი დავითაძე
საზოგადოება ზვიად ცეცხლაძის მამა: „სახლთან დამხვდა 6-7 პოლიციელი და ჩამაბარეს 5000 ლარიანი საჯარიმო ოქმი“ 12 თებერვალი, 2025 როგორც ზურაბ ცეცხლაძე წერს, უწყება მას გვიან ღამით ჩააბარეს.
საზოგადოება „სურდა მიეღო აღიარებითი ჩვენება, რომ საპროცესო შეთანხმებას მიეღწიათ, დაედო ხელი რომელიმე პოლიტიკოსისთვის, ან იმ ბიჭებისთვის რომლებიც საქართველოსთვის იბრძვიან… ვერც ერთი დაკავებული პატიმრისგან ვერ მიიღებენ მსგავს ჩვენებას“ – დაკავებულების ოჯახის წევრები 10 თებერვალი, 2025 ამის შესახებ აქციების დროს დაკავებული ერთ-ერთი პატიმრის ნიკოლოზ ჯავახიშვილის ოჯახის წევრმა, ქეთუნა ქერაშვილმა განაცხადა.
საზოგადოება 19 წლის სტუდენტის ემოციური წერილი მამას: „მიყვარხარ მამი, ჩემი გმირი ხარ! გახსოვს, რომ გეხუმრებოდი, ისე გიყვარვარ, რომ შენგან გიორგი სააკაძე არ გამოვა-მეთქი, არ ყოფილა ეგრე“ სალომე სარიშვილი 7 თებერვალი, 2025 საპროტესტო აქციებზე დაკავებული 19 წლის სტუდენტის, ზვიად ცეცხლაძის მამა, ზურაბ ცეცხლაძე სოციალურ ქსელში შვილის, ციხიდან მოწერილ ემოციურ წერილს აქვეყნებს.