საქართველოს მესამე პრეზიდენტი მიხეილ სააკაშვილი სოციალურ ქსელში
„მე რუსმა “ენდოკრინოლოგებმა” ერთხელ უკვე გამომიწერეს ვერცხლისწყლის და დარიშხანის კოქტეილი“. – წერს მიხეილ სააკაშვილი სოციალურ ქსელში.
შეგახსენებთ, დღეს სააკაშვილის დედამ, გიული ალასანიამ განაცხადა, რომ „ადამიანი რვა თვეა წევს „ვივა მედში“, მაგრამ მისი ჯანმრთელობის მდგომარეობა მნიშვნელოვნად გაუარესდა, რაც იმას ნიშნავს, რომ ეს კლინიკა, რომელიც საქართველოში ერთ-ერთ საუკეთესო კლინიკად ითვლება, ამ პრობლემას ვერ ერევა“.
ზურაბ ჩხაიძე სააკაშვილზე: „თავისი ფეხით შემოვიდა და ახლა მას უჭირს გადაადგილება.. შემოსვლის პირველი დღიდანვე შესაძლებლობის მაქსიმუმს ვაკეთებთ“
აქვს კიდურების ტკივილი, რასაც ძალიან განიცდის, ყოველდღიურად 300-400 კალორიას იღებს, მადა ფსიქოემოციურ ფონზე აქვს დაქვეითებული: სააკაშვილის მკურნალი ექიმი და ენდოკრინოლოგი
სააკაშვილი: „არავის ისე არ სურს სიცოცხლე, როგორც მე.. მინდა მივმართო ოლიგარქის გოშიას, 1 მილიონი კი არა 1 თეთრი არ წამიღია საქართველოდან“
ჩხაიძე: ვესაუბრე ქალბატონ გიულის და რაც არ უნდა გასაკვირი იყოს, რეკომენდაცია, რასაც ჩვენ ვაძლევთ კვებასთან დაკავშირებით, ნამდვილად არ სრულდება