ბიზნესი Wizz Air ავიარეისებს ამცირებს მარი მელიქიშვილი 12 ივლისი, 2022 Wizz Air-ს ნაკლები შეხება აქვს ყველაზე გადატვირთულ აეროპორტებთან, სადაც პრობლემები უფრო მასშტაბურია.
ბიზნესი თბილისი-მოსკოვის ავიაბილეთი 4587 ლარი ღირს – „თვითმფრინავები მთვარეზე ადიან და იქიდან ეშვებიან, კიდევ კაი ფასია“ 19 აპრილი, 2022 "არადა ჯოჯოხეთში მგზავრობა უფასო იყო"
ბიზნესი ქუთაისი-ათენის რეისი ისევ აქტუალური ხდება: ქართველი ვაქცინირებული ტურისტებისათვის საზღვრები ღიაა მარი მელიქიშვილი 8 თებერვალი, 2022 ქალაქში შეგიძლია დატკბე როგორც მისი კულტურული ძეგლებით, ასევე თანამედროვე ნაწილით
ბიზნესი თბილისი-მოსკოვის ავიარეისი გაუქმდა – Georgian Airways მიზეზად ეპიდვითარებას და ჟურნალისტების აჟიოტაჟს ასახელებს 28 იანვარი, 2022 28 იანვარს დაგეგმილ ერთჯერად ჩარტერულ რეისზე ყველა ბილეთი გაყიდული იყო
ბიზნესი დღეს, ახალი დაბალბიუჯეტიანი ავიაკომპანია საქართველოში პირველ ფრენას შეასრულებს მარი მელიქიშვილი 7 აპრილი, 2021 ჩარტერული რეისი კიევი-თბილისი-კიევის საჰაერო ხაზზე შესრულდება