ბიზნესი „კავკასიის რენესანსის დედაქალაქი” – უნგრული ELLE თბილისის შესახებ წერს 5 ივლისი, 2024 საერთაშორისო გამოცემის ჟურნალისტებმა საქართველოში ტურიზმის ეროვნული ადმინისტრაციისა და უნგრეთში საქართველოს საელჩოს ორგანიზებით იმოგზაურეს.
ბიზნესი ELLE-ს ჟურნალისტები საქართველოს ტურისტულ პოტენციალს გაეცნენ 23 მაისი, 2024 ELLE-ს უნგრული რედაქცია საქართველოს ტურისტული პოტენციალის, მოდისა და კულტურის შესახებ ვრცელ სტატიას ამზადებს.
58 წლის მონიკა ბელუჩი ფრანგული Elle-ის გარეკანზე ბრწყინავს ჟურნალის გარეკანზე მონიკა თეთრი ნაქსოვი პულოვერით ბრწყინავს
ბიზნესი თბილისს Vogue-ის, Forbes-ის, Elle-ის და სხვა ცნობილი გამოცემების წარმომადგენლები სტუმრობენ სოფიო ბერიაშვილი 5 მაისი, 2023 მედიის წარმომადგენლები აშშ-ის, დიდი ბრიტანეთის, საფრანგეთის, იტალიის, ესპანეთის, საბერძნეთის, ჩეხეთის, არგენტინის, იაპონიისა ჩინეთის ბეჭდური და ონლაინ გამოცემებისთვის სტატიებსა და ფოტოკოლაჟებს მოამზადებენ.
ფოტო: ქართველი მოდელი იტალიური Elle-ის გარეკანზეა! ფორტუნა ავტორი 29 დეკემბერი, 2022 ლიკუნა სტურუას ინტერესებს საზღვარგარეთ ნინო ცქიტიშვილის სამოდელო სააგენტო Look Models Management წარმოადგენს.