ბიზნესნიუსი საქართველოს ფოსტა წერილის წერის საერთაშორისო კონკურსს მეთორმეტედ უერთდება 25 მარტი, 2025 კონკურსში მონაწილეობა შეუძლიათ 9-15 წლის მოზარდებს.
ბიზნესნიუსი „საქართველოს ფოსტა“ – თანამედროვე ტექნოლოგიების გამოყენებაზე ორიენტირებული კომპანია 13 ნოემბერი, 2024 საქართველოში „საქართველოს ფოსტის“ 81 სერვისცენტრი ფუნქციონირებს.
ბიზნესი საქართველოს ფოსტას, უკრაინაში კონფლიქტის დაწყების დღიდან დღემდე, არ შეუჩერებია ფოსტის ცვლა უკრაინის მიმართულებით – ლევან ჩიკვაიძე მარი მელიქიშვილი 8 აპრილი, 2022 საქართველოს ფოსტა Post Europ- ის სხდომაზე სპიკერად წარსდგა
ბიზნესი ბათუმის ცენტრალურ პარკში საქართველოს ფოსტის მონუმენტი განთავსდა მარი მელიქიშვილი 9 ოქტომბერი, 2020 მონუმენტი ასახავს საფოსტო საქმიანობას, მასზე გამოსახულია კურიერი
ბიზნესი საქართველოს და თურქეთის ფოსტები ახალ, ერთობლივ პროდუქტებს შეიმუშავებენ 20 დეკემბერი, 2019 საქართველოს ფოსტის და თურქეთის ფოსტის ხელმძღვანელებმა სამუშაო შეხვედრა გამართეს