შოუბიზნესი „ჩემი დაშა 20 წლის გახდა… შენ ჩემი ცხოვრება ბედნიერი და სრულყოფილი გახადე!..“ – ნინო სუხიშვილი ძმისშვილს დაბადების დღეს ულოცავს ფორტუნა ავტორი 11 მარტი, 2025 ილიკო სუხიშვილის ქალიშვილი, დაშა იუბილარია.
საზოგადოება „ვგრძნობ, რომ საქართველო თავიდან იბადება. ამდენი ახალგაზრდა მაძლევს იმედს, რომ არ დავიქცევით“ – ნინო სუხიშვილის გზავნილი მუსიკოსებისა და ხელოვანების მარშიდან 27 დეკემბერი, 2024 „ვფიქრობ, ხელოვანის აზრი შეიძლება უფრო ხმამაღალი იყოს, ვიდრე პოლიტიკოსის.“
საზოგადოება ვიდეო: „არ მინდა ჩემი ქვეყანა მოექცეს იმ ბლოკში, რასაც ჰქვია – რუსეთი, ჩინეთი, ირანი და მთელი ცივილიზებული სამყარო დარჩეს სხვა მხარეს“ – ნინო სუხიშვილი 26 დეკემბერი, 2024 „ცვლილება აუცილებელია, ფაქტია, რომ აუცილებელია.“
საზოგადოება ვიდეო: „ვერ დავიჯერებ რომელიმე ქართველს არ უნდოდეს თავისი ქვეყნის კარგად ყოფნა და ნათელი მომავალი“ – ნინო სუხიშვილი მარიამ ხულიაშვილი 26 დეკემბერი, 2024 „ვერ დავიჯერებ რომელიმე ქართველს არ უნდოდეს თავისი ქვეყნის კარგად ყოფნა და ნათელი მომავალი“ - ნინო სუხიშვილი
საზოგადოება „ხორუმი ეროვნული სიმბოლო და ქვეყნის სავიზიტო ბარათია. ეს არის ერთიანობის, გამარჯვებისკენ სვლისკენ ცეკვა. ძალიან მესიამოვნა, რომ მოსახლეობა ჩადგა ამ ხაზში და წავიდნენ ხორუმის სვლით“ – ნინო სუხიშვილი 25 დეკემბერი, 2024 ამის შესახებ ანსამბლ „სუხიშვილების“ გენერალურმა დირექტორმა ნინოს სუხიშვილმა განაცხადა, რითაც გამოეხმაურა 21 დეკემბერს მოცეკვავეების მარშს, რა დროსაც ისინი ხორუმის ცეკვით პარლამენტისკენ წავიდნენ.