ბიზნესი ტოკიოში საერთაშორისო გამოფენაზე ქართული წარმოების პროდუქციას გაეცნენ 18 მარტი, 2025 გამოფენის ვიზიტორებს საშუალება ჰქონდათ გასცნობოდნენ ქართული წარმოების ლურჯ მოცვს, კაკალს, თაფლს, წყალს, წვენებს, ჯემებსა და კომპოტებს.
ბიზნესი ტოკიოში ქართული ღვინის დეგუსტაცია გაიმართა 13 მარტი, 2025 დეგუსტაციაზე წარმოდგენილი იყო როგორც ქვევრის, ისე კლასიკური მეთოდით დამზადებული ღვინოები.
ბიზნესი ტოკიოში ქართული ღვინის წარდგენა გაიმართა 28 იანვარი, 2025 ღონისძიება მოიცავდა ქართული ღვინის პრეზენტაცია-დეგუსტაციას და ქართული ღვინისა და იაპონური სამზარეულოს შეხამების მასტერკლასს.
ბიზნესი ტოკიოში ქართული ღვინის მასშტაბური ფესტივალი გაიმართა 18 ივნისი, 2024 ქართული ღვინის ფესტივალი ტოკიოში უკვე მეორედ ჩატარდა.
ბიზნესი ტოკიოში ქართული ღვინო წარადგინეს 14 მაისი, 2024 გამოფენაზე ,,RAW Wine Tokyo” ღვინის მწარმოებელი 11 საოჯახო მარანი მონაწილეობდა.