დავით დვალიშვილი გადაცემის „მეფესავით Podcast“ სტუმარია, რომლის ეთერშიც ცხოვრების მძიმე მომენტებს იხსენებს.
იღბლიანი დღეა ლომისთვის, სასწორისა და მშვილდოსნისთვის. ნაკლებად გაუმართლებთ…
სამი ოპოზიციური პარტია ელენე ხოშტარიასთან დაკავშირებით განცხადებას ავრცელებს
ნათია დევდარიანმა და დათო ლონდარიძემ გადაცემაში „გული მღერის“ სიმღერა „ვინც ამ გოგოს გააცინებს” შეასრულეს.
გია სურამელაშვილი გადაცემის „დღის პოსტი“ სტუმარია, რომლის ეთერშიც პირადი ურთიერთობის შესახებ საუბრობს.
ბიზნესმენ ლევან ვასაძის ულამაზესი ქალიშვილი, თათა ვასაძე პატარას მოლოდინშია.
თაკო ნაცვლიშვილი სოციალურ ქსელში ახალ კადრს გვიზიარებს, სადაც საოცარ წითელ სამოსში პოზირებს.
ამის შესახებ კოალიცია „ცვლილებისთვის“ ერთ-ერთმა ლიდერმა ელენე ხოშტარიამ დროებითი მოთავსების იზოლატორიდან გათავისუფლების შემდეგ განაცხადა.
ელენე ხოშტარიას გათავისუფლების შესახებ წერს კოალიცია „ცვლილებისთვის“ ერთ-ერთი ლიდერი, ნიკა გვარამიაც, როგორც ის აღნიშნავს, ხოშტარია სასამართლოს გარეშე გაათავისუფლეს.
ცნობილი ტელესახე და მსახიობი, ია ფარულავა, ქვეყანაში მიმდინარე მოვლენებს ეხმაურება.
ამის შესახებ სოციალურ ქსელში ამერიკაში მცხოვრები ქართველი ემიგრანტი, ცისნამი საყვარლიშვილი წერს.
ასე ეხმაურება ჰელსინკის კომისიის თანათავმჯდომარე, კონგრესმენი ჯო უილსონი „კოალიცია ცვლილებისთვის“ ერთ-ერთი ლიდერის, ელენე ხოშტარიას დაკავებას.
გოგონას დედა ემოციურად აღწერს შვილის გამოჯანმრთელებით გამოწვეულ სიხარულს.
მომღერალმა მისი ფინანსური მდგომარეობის შესახებ ისაუბრა და ხუმრობით გაიხსენა ადრინდელი პერიოდი.
საუბარია ერთ – ერთ წვეულებაზე გადაღებულ ცეკვის ვიდეოზე, რომლის გამოც საზოგადოების ნაწილის მხრიდან მსახიობმა კრიტიკა დაიმსახურა.
აქციის მონაწილეები 31 მარტს საქართველოს მე-5 პრეზიდენტის სალომე ზურაბიშვილისა და ოპოზიციური პარტიების მიერ დაანონსებულ აქციაზე მივლენ.
ამის შესახებ უმრავლესობის ლიდერი, მამუკა მდინარაძე სოციალურ ქსელში წერს.
ელენე ხოშტარია გუშინ, 28 მარტს, საპროტესტო აქციაზე დააკავეს
როგორც ოპოზიციონერი პოლიტიკოსი ირაკლი კობახიძისგან კონკრეტული პოზიციის დაფიქსირებას ითხოვს, ეწინააღმდეგება თუ არა კობახიძე აშშ-სთან უვიზო მიმოსვლას, თავისუფალ ვაჭრობასა და ამერიკულ ინვესტიციებს.
ის მისმა ადვოკატმა თეონა ზაქარაშვილმა მოინახულა. მისთვის უცნობია, ხოშტარიას საქმეზე სასამართლო პროცესი გაიმართება, თუ 48-საათიანი ვადის ამოწურვის შემდეგ მას გაათავისუფლებენ.
ტემი ბრიუსს ჟურნალისტებმა ჰკითხეს „საქართველოში არსებული მძიმე ვითარების ფონზე, ჰქონდა თუ არა აშშ-ის პრეზიდენტის, დონალდ ტრამპის ადმინისტრაციას საქართველოში მმართველ პარტიასთან რაიმე სახის კომუნიკაცია“
ინფორმაციას ეროვნული ბანკი ავრცელებს.
გამოძიება საქართველოს სისხლის სამართლის კოდექსის 260-ე მუხლის მე-6 ნაწილითა და 19-260-ე მუხლის მე-7 ნაწილით მიმდინარეობს
„ფორტუნას“ საგანგებო სიტუაციების მართვისა და კოორდინაციის სამსახურში განუცხადეს, ხანძარი უკვე ლიკვიდირებულია.
მომღერალი ნათია დევდარიანი და მისი მეუღლე დათო ლონდარიძე გადაცემას „გული მღერის“ სტუმრობენ, სადაც სიმღერა „ვინც ამ გოგოს გააცინებს“ ბრწყინვალეს შეასრულეს.
სოციალურ ქსელში გავრცელებულ ანონსს უკვე ასობით მოწონება და გულთბილი კომენტარი ახლავს.
რაც შეეხება დაშავებულებს, ამ დროისთვის არსებული მონაცემებით, დაშავებულთა რაოდენობა 2 300 ადამიანს აღემატება.
მომღერალმა ბარბარა სამხარაძემ დედას რამდენიმე კითხვა დაუსვა და ინტერვიუს სოციალურ ქსელში გვიზიარებს.
„პირველ ეტაპზე 6000$ თუ ვერ შევაგროვებ ჩემი მკურნალობა წყალში ჩაიყრება“, – წერს ეკა გეფერიძე.
„დაბადების დღეს გილოცავ, მშვენიერო“
საქართველოს ნაკრების თავდამსხმელი „ლიონის“ ძირითად შემადგენლობაში იყო
„საზღვარგარეთ რომ დადიან, დღეს ტელევიზორში ვხედავდი „გირჩი“-დან მომავალ ჯაფარიძეს და ელენე ხოშტარიას, რომ იყვნენ ბალტიის ქვეყნებში და სკანდინავიაში. “
ქეთის „ინსტაგრამზე“ ათასობით გამომწერი ჰყავს და ხშირად გვიზიარებს ახალ ფოტოებსა თუ ვიდეოებს.
ტელეწამყვანი ირაკლი მაქაცარია და ლიზა ჩიჩუა ბოლო დროს შვილების კადრებს ხშირად უზიარებენ გამომწერებს.