რა ეტაპზეა ავარიული მრავალბინიანი საცხოვრებელი სახლების ჩანაცვლების პროექტი - ამ თემაზე გადაცემაში „სახალხო პლატფორმა” თბილისის განვითარების ფონდის დირექტორის მოადგილემ ქვარა ჩართოლანმა ისაუბრა.
რა გამოწვევებია ნაძალადევის რაიონში მიმდინარე წელს - ამ თემაზე გადაცემაში “სახალხო პლატფორმა” ნაძალადევის რაიონის გამგებელმა ირაკლი ანდღულაძემ ისაუბრა.
რა უნდა ვიცოდეთ, თუ კერძო დასახლებაში მწვანე ნარგავების მოჭრა გვსურს - ამ თემაზე გადაცემაში „სახალხო პლატფორმა“ თბილისის მერიის გარემოს დაცვის საქალაქო სამსახურის უფროსის მოადგილემ ქეთევან კანდელაკიშვილმა ისაუბრა.
რა მნიშვნელოვანი პროექტები განხორციელდება მიმდინარე წელს საბურთალოს რაიონში - ამ თემაზე გადაცემაში „სახალხო პლატფორმა საბურთალოს რაიონის გამგებელმა გიზო ვასაძემ ისაუბრა.
რა გეგმები აქვს თბილისის ტრანსპორტისა და ურბანული განვითარების სააგენტოს მიმდინარე წელს - ამ თემაზე გადაცემაში „სახალხო პლატფორმა” თბილისის ტრანსპორტისა და ურბანული განვითარების სააგენტოს ხელმძღვანელის მოადგილემ დავით ჯაიანმა ისაუბრა.