საზოგადოება თბილისი -კახეთის ავტობანზე ავარიას 2 ადამიანის სიცოცხლე ემსხვერპლა, ერთი დაშავდა მარიამ ხულიაშვილი 29 იანვარი, 2026 თბილისი -კახეთის ავტობანზე ავარიას 2 ადამიანის სიცოცხლე ემსხვერპლა, ერთი დაშავდა
სამართალი 16 წლის გოგოს მანქანა დაეჯახა – გარდაბანში ავარია მსხვერპლით დასრულდა მარიამ ხულიაშვილი 28 იანვარი, 2026 გარდაბანში მსუბუქი ავტომობილი 16 წლის გოგოს დაეჯახა, რომელიც გზის გადაკვეთას ცდილობდა.
საზოგადოება ბათუმში, ავტოსაგზაო შემთხვევას ერთი ადამიანი ემსხვერპლა მარიამ ხულიაშვილი 27 იანვარი, 2026 ბათუმში, ავტოსაგზაო შემთხვევას ერთი ადამიანი ემსხვერპლა
საზოგადოება ქობულეთში ავტოსაგზაო შემთხვევის შედეგად 5 ბავშვი და ერთი ქალი დაშავდა 4 იანვარი, 2026 შემთხვევა ცოტა ხნის წინ სოფელ გვარაში, ავტობანის ასასვლელთან მოხდა.
საზოგადოება „მომიკლეს!…მომწერა, რომ ტაქსის მძღოლი უცნაურად ელაპარაკებოდა“ – რას წერს წერეთლის გამზირზე ავარიის შედეგად გარდაცვლილი გოგონას და მარიამ ხულიაშვილი 4 იანვარი, 2026 თბილისში წერეთლის გამზირზე ავარიას ორი ადამიანი ემსხვერპლა. ერთ-ერთი გარდაცვლილი თამარ გერმანიშვილია.