ახლა, მგონი, სკოლა ინტელექტში ვიღაც მასწავლებელსაც სწირავენ, მაგრამ ამათ ვინ გამოჰყვება ცრუ ჩვენებაზე, ესენი თავის შვილებს ვერ იცავენ და იმ ვიღაცას დაიცავენ მერე?
გასარეცხ ტანსაცმელს არ ვაჩერებდით, ამიტომ მხოლოდ წინა დღეს ნაცვამი ერთი ზედა და საშინაო ტანსაცმელი მაქვს, რომელზეც შერჩენილია გიგას სუნი…
ამ დროს, უტიფარი ალექსანდრე გაბაშვილი კი ჟურნალისტს სიტყვას უსწორებს, ეს თავდასხმა კი არაა, ამას ცემა ერქვა ჩვენს დროსო!
და მის ქუჩურ ენაზე რომ ვისაუბროთ, არასწორი ხელი აწია გიგაზე მისმა გარეწარმა შვილმა, იცის ამას არც ციხეში აპატიებენ. ამიტომაც გამოძვრა ახლა და იბრძვის 126-ე მუხლისთვის, ცდილობს მხოლოდ ჯარიმით დააღწიოს თავი აქედან.
შეიგნე რეგვენო, გიგას სიცოცხლე ჩემია, მე არ ვყიდი და სხვას ნუ ევაჭრები!!!
ნია იმნაძის უნიჭო ადვოკატო, გიორგი ლეკიშვილო, იმ „წერილის“ გამოქვეყნებით რა გიჟური გამოხტომა გქონდათ??? გეგონა ის ვიწამე, რა ვქნა, მეც ასე მომიყვნენ და უბრალოდ სამართლებრივი ფორმა მივეცი დაკითხვისასო?
ისე აცდენილია ერთმანეთისგან სამივე ჩვენება, რომ ზედ აწერია ნია იმნაძე, თორემ სხვადასხვა ადამიანის გეგონება.
გიორგი ლეკიშვილო, ასე იოლად ვერ დამისხლტები, ან საჯაროდ მოიხდი ბოდიშს, ან შეეწირება შენი ადვოკატობა ამ პატარა გარყვნილ გომბიოს!
P.S. მინდოდა მეპასუხა ამ უსახური მშობლებისთვის, მაგრამ ერთი სწორი წინადადებაც არ მომისმენია რომელიმესგან და ამდენ ტყუილს პოსტით ვერ გავუმკლავდები“, – წერს ეკა კუპატაძე სოციალურ ქსელში.